יום שבת, ספטמבר 03, 2022

פיחו

שחף, האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022

שחף, האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022"האח הגדול" 4: שחף במיטה, שרין מתיישבת לידו:

שרין: מה רצית לספר לי עליך?

שחף: יש מילה באשדוד, "פּיחוֹ". זה ילד. כזה ילד מעפן, ילד כאפות, ובחבר'ה שלי זה כאילו הכינוי שלי. ומאז גיל נגיד אחרי הצבא או לקראת הצבא, באזור הזה, "פיחו" ממש נצמד אליי, והתייחסתי לזה כמו שאני מתייחס עכשיו למה שקאזם עושה.

שרין: צוחק מזה.

שחף: כן, לוקח את זה, עונד את זה בגאווה, בסדר? הופך את זה לכוח שלי. וכאילו איפשהו ביני לבין עצמי אמרתי: אני ה"פיחו" כי אני יודע להכיל את זה. כי אני יודע שאני סבבה. אז אכלתי את זה שנים, אני ה"פיחו". "פיחו""פיחו""פיחו". זה באמת נהיה הכינוי שלי. כאילו, קוראים לי בטלפון "שחף פיחו" או כל מיני כאלה. אז נהיה כינוי. עד שאכלתי על זה כאפה. זה היה אחד הדברים שהכניסו אותי לדיכאון של גיל 26–27. זה (ההשתלחויות של קאזם בי) סתם מזכיר לי את זה עכשיו.

שרין: השתחררת מזה בחוץ?

שחף: זה עדיין שם, אני עדיין כאילו ב... בפה של חברים שלי זה עדיין שם. אבל זה כבר לא בראש שלי. כאילו אני כבר מזמן לוקח את זה בגאווה. אני באמת מאמין היום שאני שם בגלל שאני יודע להכיל את זה. כי בן אדם אחר היה אוכל על זה פְלוֹפּ. כאילו הוא היה כאילו מסתבך עם עצמו, וגם אני הסתבכתי לרגע.

(האח הגדול 4, רשת, 2022) 


פּיחוֹ

סלנג. כינוי שמקורו באשדוד.
  • כינוי מזלזל ומלגלג;
  • כינוי בצחוק;
  • ילד כאפות; מעפן; נחשב לחנון; נחשב לרכרוכי; נחשב לעלוב; ילד/מבוגר שמשדר חולשה או שהבלגתו נתפסת כחולשה; שמסכין עם השתלחויות, פגיעה, בריונות והתנהגות לא נעימה כלפיו מחברים; שמשדר שאפשר לרדת עליו ולהכות אותו והוא לא יענה ולא יחזיר; שיש לגביו סטיגמה מצד קבוצה מגובשת; טיפוס שנוח להיטפל אליו.

"האח הגדול" 4. שחף מספר לשרין על הכינוי שהוצמד לו במשך שנים: "[...] אז אכלתי את זה שנים, אני ה'פיחו'." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. שחף מספר לשרין על הכינוי שהוצמד לו במשך שנים: "[...] אז אכלתי את זה שנים, אני ה'פיחו'." (האח הגדול 4, רשת, 2022)


"האח הגדול" 4. שחף מספר לשרין על הכינוי שהוצמד לו במשך שנים: "[...] 'פיחו', 'פיחו', 'פיחו'. זה באמת נהיה הכינוי שלי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. שחף מספר לשרין על הכינוי שהוצמד לו במשך שנים: "[...] 'פיחו', 'פיחו', 'פיחו'. זה באמת נהיה הכינוי שלי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)"האח הגדול" 4. שחף לשרין: "כאילו, קוראים לי בטלפון 'שחף פיחו' או כל מיני כאלה." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. שחף לשרין: "כאילו, קוראים לי בטלפון 'שחף פיחו' או כל מיני כאלה." (האח הגדול 4, רשת, 2022)אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.