יום שבת, ספטמבר 03, 2022

ילד כאפות

 

בר, האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022

בר, האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022

"האח הגדול" 4: שחף במיטה, שרין מתיישבת לידו:

שרין: מה רצית לספר לי עליך?

שחף: יש מילה באשדוד, "פּיחוֹ". זה ילד. כזה ילד מעפן, ילד כאפותובחבר'ה שלי זה כאילו הכינוי שלי. ומאז גיל נגיד אחרי הצבא או לקראת הצבא, באזור הזה, "פיחו" ממש נצמד אליי.

(האח הגדול 4, רשת, 2022) 


ילד כאפות

  סלנג
  • דחוי חברתית, יש לגביו סטיגמה מצד קבוצה מגובשת;
  • מושא קבוע ללעג וצחוק, להצקות, העלבות, התעללות, מעשי בריונות;
  • חנון; רכרוכי וחלש; עלוב; פחדן; חסר ביטחון עצמי; בכיין; משדר חולשה או שהבלגתו נתפסת כחולשה; מסכין עם השתלחויות, פגיעה, בריונות והתנהגות לא נעימה כלפיו מחברים; משדר שאפשר לרדת עליו ולהכות אותו והוא לא יענה ולא יחזיר; טיפוס שנוח להיטפל אליו; 
  • כינוי גנאי לילד או גבר; 
  • כינוי לטיפוס מעצבן 

  "האח הגדול" 4: שחף מספר לשרין: "יש מילה באשדוד, 'פּיחוֹ'. זה ילד. כזה ילד מעפן, ילד כאפות, ובחבר'ה שלי זה כאילו הכינוי שלי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

  "האח הגדול" 4: שחף מספר לשרין: "יש מילה באשדוד, 'פּיחוֹ'. זה ילד. כזה ילד מעפן, ילד כאפותובחבר'ה שלי זה כאילו הכינוי שלי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)


  "האח הגדול" 4: אחרי ערב ברביקיו הבנות מנקות את הבלגן במטבח. נתנאל שוכב במיטה ובר כועסת מאוד. היא נכנסת לחדר השינה וצועקת עליו ואחר כך מדברת עליו בבית האח: "לא הבנתי נתנאל, מישהו עובד אצלך? קום תנקה את המטבח איתנו, אנחנו לא עובדות אצלך, יא אפס מאופס. וואללה יופי. שוכב במיטה. החתיכת אפס הזה. כאילו מיהו? [...] שם את הצלחת שלו והלך למיטה, החתיכת חי בסרט, הילד כאפות הזה." (דבריה של בר נכתבו כאן כפי שאמרה ולא כפי שנכתב בכתובית. האח הגדול 4, רשת, 2022)  אין תגובות:

  הוסף רשומת תגובה

  שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.