יום ראשון, ספטמבר 11, 2022

לסנג'ר

אליאב, האח הגדול 4, רשת, 2022
אליאב, האח הגדול 4, רשת, 2022


 

"האח הגדול" 4: קאזם ואליאב מדברים על היחסים של אליאב עם בר:

[...]

קאזם: אבל אליאב, אתה, אתה מה שקורה עם נתנאל ודיאן, שנתנאל נבלע ונעלם בגלל שהיא מאוד דומיננטית...

אליאב: כן.

קאזם: אז זה קורה איתך. אני לא מצליח להבין אותך, מה זה הסינג'וּר הזה? "אליאב לך תעשה לי, לך תביא לי את ה..."

אליאב: נכון, נכון.

קאזם: תגיד לי, מה, אין לך אישיות? מה, אתה לא גבר? אתה נבלע. אני עוד לא יודע מי אתה חוץ מזה שאתה רואה חשבון מחולון גר בראשון, באמת.

 (האח הגדול 4, רשת, 2022)


לסַנְגֵ'רסינג'וּר

סלנג.

  • להטיל עליו משימות (למשל - שליחויות, קניות, הסעות ועוד) שאינן במסגרת תפקידו וללא תשלום; לקבל ממנו סוגים שונים של שירותים תוך ניצול המעמד, במסגרת יחסים שבהם הוא נמצא בעמדת נחיתות; להפוך אותו לשליח קבוע, למשרת ולעושה דברו;
  • להגיד לו כל הזמן מה לעשות; לשלוט בו; 
  • המְסַנְגֵ'ר נחשב לשתלטן; דומיננטי; נצלן; מרוכז בעצמו; חסר התחשבות. המסונג'ר נחשב לחלש מול המסנג'ר; פראייר; שקוף; נבלע; רכרוכי; ותרן; לא עומד על שלו; מנוצל; מבטל את עצמו; חסר אישיות; לא גבר (כשמדובר בגבר).


"האח הגדול" 4: קאזם ואליאב מדברים על היחסים של אליאב עם בר. קאזם: "אבל אליאב, אתה, אתה מה שקורה עם נתנאל ודיאן, שנתנאל נבלע ונעלם בגלל שהיא מאוד דומיננטית, אז זה קורה איתך. אני לא מצליח להבין אותך, מה זה הסינג'וּר הזה?" (האח הגדול 4, רשת, 2022)"האח הגדול" 4: קאזם, דינה ושרין מדברים ב"נסט". דינה: "הוא (אליאב) אוהב את האופי שלה (של האקסית טליה) יותר". שרין: "אז למה הוא לא עושה כלום?" דינה: "ב' (בר) תופסת אותו קצר. רואים". קאזם: "ככה קצר. 'בוא', 'תביא לי', 'תעשה לי', 'לך'". דינה: "ממש סינג'ורים". קאזם: "ממש." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: קאזם, דינה ושרין מדברים ב"נסט". דינה: "הוא (אליאב) אוהב את האופי שלה (של האקסית טליה) יותר". שרין: "אז למה הוא לא עושה כלום?" דינה: "ב' (בר) תופסת אותו קצר. רואים". קאזם: "ככה קצר. 'בוא', 'תביא לי', 'תעשה לי', 'לך'". דינה: "ממש סינג'ורים". קאזם: "ממש." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.