יום ראשון, ספטמבר 11, 2022

וואט אבאוטיזם; וואט אבאוט

 

פגוש את העיתונות עם עמית סגל ובן כספית, קשת, 2022
פגוש את העיתונות עם עמית סגל ובן כספית, קשת, 2022


"פגוש את העיתונות" בהנחיית בן כספית ועמית סגל. בפנל משתתפים בין היתר עירית לינור:

[...]

עירית לינור: תראה, העניין של להזדעזע מבן גביר וסמוטריץ', הם יהיו בממשלה או לא יהיו בממשלה, זה מדובר ב... אלה שמזדעזעים מבן גביר, זה כאלה שבוא נגיד מיצו את טווח הווליום שלהם בהזדעזעות מנתניהו, אז אני כבר לא מתרגשת, מזדעזעים מבן גביר בגלל ש... [...] אבל בעיניי זה סוג של החלחלה הידועה מכל דבר שעלול לרמז על האמת שזה רוב ימני בעם ישראל.

בן כספית: לבן גביר יש גם היום תמונה של הרב כהנא בבית.

לינור: וואו, לעודא (ח"כ איימן עודא, יו"ר הרשימה המשותפת) יש תמונה של ערפאת.

עמית סגל: כיוון שה"טרייד מארק" (הסימן המסחרי) שלי הוא ה"וואט אבאוטיזם", אני חייב להגיד שזה לא תשובה. זה תשובה למי שטוען את זה באופן צבוע. אבל השאלה היא באופן מהותי, אולי צריך להגיד "לא זה ולא זה".

לינור: באופן מהותי, אני חושבת שקשה לי לקנות... זה לא   "וואט אבאוטיזם". מי שכל כך מתריע שנתניהו זה ארדואן, וזה סוף העולם וזה הרס הדמוקרטיה, אז אני אומרת מאנשים כאלה אני מתקשה [לא ברור].

(פגוש את העיתונות עם עמית סגל ובן כספית, קשת, N12, 10.9.22)


וואט אבאוטיזם; וואט אבאוט

סלנג. תרגום מאנגלית של תחילת השאלה "?...what about" והפיכתה למונח עם הסיומת "יזם", שמשמעותו: "ומה תגיד על (המעשה, האמירה)...?; מה יש לך להגיד על זה?; אותו הדבר קורה בצד שלך, לכן אינך יכול להתלונן על זה.

גישה; עמדה; סגנון תשובה; סגנון טיעון - שבהם אדם מציג דוגמה נגדית למעשה או לאמירה שהועלו על ידי אדם שמייצג את העמדה הנגדית, כדי להראות שמעשים דומים או אמירות דומות נעשים או נעשו מצד המחנה של זה שהעלה את הטיעון. הדוגמה הנגדית אמורה לסתום את טענותיו.


"פגוש את העיתונות": בתגובה לדבריה של עירית לינור (שנייה מימין) על איתמר בן גביר (ח"כ מטעם מפלגת עוצמה יהודית), בן כספית (שלישי מימין) אומר: "לבן גביר יש גם היום תמונה של הרב כהנא בבית". לינור: "וואו, לעודא (ח"כ איימן עודא, הרשימה המשותפת) יש תמונה של ערפאת". עמית סגל (שלישי משמאל): "כיוון שה"טרייד מארק" שלי הוא ה"וואט אבאוטיזם", אני חייב להגיד שזה לא תשובה. זה תשובה למי שטוען את זה באופן צבוע. אבל השאלה היא באופן מהותי, אולי צריך להגיד 'לא זה ולא זה'." (הכתובית לא במקור. פגוש את העיתונות עם עמית סגל ובן כספית, קשת, N12 אתר 10.9.22)
"פגוש את העיתונות": בתגובה לדבריה של עירית לינור (שנייה מימין) על איתמר בן גביר (ח"כ מטעם מפלגת עוצמה יהודית), בן כספית (שלישי מימין) אומר: "לבן גביר יש גם היום תמונה של הרב כהנא בבית". לינור: "וואו, לעודא (ח"כ איימן עודא, הרשימה המשותפת) יש תמונה של ערפאת". עמית סגל (שלישי משמאל): "כיוון שה"טרייד מארק" שלי הוא ה"וואט אבאוטיזם", אני חייב להגיד שזה לא תשובה. זה תשובה למי שטוען את זה באופן צבוע. אבל השאלה היא באופן מהותי, אולי צריך להגיד 'לא זה ולא זה'." (הכתובית לא במקור. פגוש את העיתונות עם עמית סגל ובן כספית, קשת, N12 אתר 10.9.22)


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.