יום שלישי, אוגוסט 16, 2022

פיצוצים

שחף וטליה, האח הגדול עונה 4, רשת, 2022
שחף וטליה, האח הגדול עונה 4, רשת, 2022

 

"האח הגדול" 4: נתנאל, שחף וטליה מדברים בחצר על זוגיות בין שחף לטליה מחוץ לבית האח הגדול. טליה ושחף אומרים שהם דומים מדי זה לזה:

נתנאל: הגדוּלה בשני אנשים שדומים אחד עם השני אובר (יותר מדי), זה לדעת בקושי, שכל פעם אחד בתורו ידע מתי גם לשתוק. כאילו, עכשיו את עצבנית פיצוצים, אז החוכמה שהוא גם לא יתעצבן פיצוצים.

טליה: אני אמרתי לו. אני רוצה כשאני אהיה עצבנית פיצוצים תולשת שערות, שמישהו יבוא, יצחק לי בפרצוף.

(האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)


פיצוצים

  • באופן משמעותי; באופן רציני; עוצמתי; "רצח" - לטוב או לרע;
  • ריבים; חיכוכים; ויכוחים קשים.


"האח הגדול" 4: נתנאל, שחף וטליה מדברים בחצר על זוגיות בין שחף לטליה מחוץ לבית האח הגדול. טליה ושחף אומרים שהם דומים מדי זה לזה: נתנאל לטליה: "הגדוּלה בשני אנשים שדומים אחד עם השני אובר (יותר מדי), זה לדעת בקושי, שכל פעם אחד בתורו ידע מתי גם לשתוק. כאילו, עכשיו את עצבנית פיצוצים, אז החוכמה שהוא (שחף) גם לא יתעצבן פיצוצים." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4: נתנאל, שחף וטליה מדברים בחצר על זוגיות בין שחף לטליה מחוץ לבית האח הגדול. טליה ושחף אומרים שהם דומים מדי זה לזה: נתנאל לטליה: "הגדוּלה בשני אנשים שדומים אחד עם השני אובר (יותר מדי), זה לדעת בקושי, שכל פעם אחד בתורו ידע מתי גם לשתוק. כאילו, עכשיו את עצבנית פיצוצים, אז החוכמה שהוא (שחף) גם לא יתעצבן פיצוצים." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: ריווא ומרינה מדברות. ריוואה: "יכול להיות שאני וקאזם עכשיו יהיה לנו ריב פיצוצים ואלוהים ישמור, אני עדיין אוהבת את קאזם ואני עדיין כאילו נזהרת במילים..." (הכתובית לא במקור. האח הגדול 4, טיימליין, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4: ריווא ומרינה מדברות. ריוואה: "יכול להיות שאני וקאזם עכשיו יהיה לנו ריב פיצוצים ואלוהים ישמור, אני עדיין אוהבת את קאזם ואני עדיין כאילו נזהרת במילים..." (הכתובית לא במקור. האח הגדול 4, טיימליין, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: טליה למרינה, על בר: "בר היה לי מיליון ואחד פיצוצים איתה וגם השלמות." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4: טליה למרינה, על בר: "בר היה לי מיליון ואחד פיצוצים איתה וגם השלמות." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)


"האח הגדול" 4: טליה כועסת על שחף. הוא מנסה לדבר איתה והיא אומרת: "שחף, שחף, תקשיב, אני עצבנית פיצוצים, תשחרר ממני."   (האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4: טליה כועסת על שחף. הוא מנסה לדבר איתה והיא אומרת: "שחף, שחף, תקשיב, אני עצבנית פיצוצים, תשחרר ממני." (האח הגדול 4, רשת, 2022)


"האח הגדול" 4: שי חי מגיע לביקור בבית האח שבוע לפני הגמר: "זה כור התכה והנשמות שלכם הותכו, ואנשים שאני רבתי איתם בזמנו פיצוצים, היום אנחנו ממש משפחה. חברים." (האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4: שי חי מגיע לביקור בבית האח שבוע לפני הגמר: "זה כור התכה והנשמות שלכם הותכו, ואנשים שאני רבתי איתם בזמנו פיצוצים, היום אנחנו ממש משפחה. חברים." (האח הגדול 4, רשת, 2022)
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.