יום שישי, יולי 29, 2022

חי בסרט

בר, האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022

בר, האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022 

"האח הגדול" 4: בישיבת תקציב האח הגדול הודיע ש-6 דיירים קיבלו קנס אחד כל אחד, קאזם קיבל 3 קנסות ובר קיבלה 4 קנסות. הקנסות מורידים את סכום התקציב השבועי עבור אוכל וסיגריות. דיאן מבקשת מהאח הגדול שיגיד מי מבין אלה שקיבלו 3 קנסות קיבל קנסות בגלל שינה במהלך היום: 

בר: לא הבנתי, מה זה קשור? מי שקיבל קנס שינה לא מקבל מה?

דיאן: שניים (שני קנסות שינה). סיגריות

ברקע: מעל שניים.

אופק: זה מה שסוכם.

בר: לא הבנתי, מה אתם חושבים, שאני לא אקבל סיגריות?

קאזם: לא יודע, גם אני.

בר: אתם חיים בסרט.

קאזם: כן.

בר: כי אני דיירת בבית...

דיאן: אתם הסכמתם, אתם הסכמתם.

בר: מה נראה לך, שאני לא אעשן פה?

דיאן: כן, כי את הסכמת.

בר: את חיה בסרט, נשמה.

דיאן: אני לא חיה בסרט.

(האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)

********

"האח הגדול" 4:

קאזם לאליאב ובר: לא, כי בר החברה שלך חיה בסרט! את לא מחליטה פה כלום, כולנו פה מחליטים. מי את בכלל? "אני לא רוצה שתחביאו, אני לא רוצה זה... אני לא רוצה לחלוק, אני לא רוצה, לא רוצה". את לא מנהלת את הבית פה לבד, ובתקציב את לא תשבי על הטאבלט. 

(האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022) 


********

"האח הגדול" 4: אחרי ערב ברביקיו הבנות מנקות את הבלגן במטבח. נתנאל שוכב במיטה ובר כועסת מאוד. היא נכנסת לחדר השינה וצועקת עליו ואחר כך מדברת עליו בבית האח:

בר: לא הבנתי נתנאל, מישהו עובד אצלך? קום תנקה את המטבח איתנו, אנחנו לא עובדות אצלך, יא אפס מאופס. וואללה יופי. שוכב במיטה. החתיכת אפס הזה. כאילו מיהו? [...] שם את הצלחת שלו והלך למיטה, החתיכת חי בסרט, הילד כאפות הזה.

נתנאל (לדניאל): אם היא חושבת שבגישה הזאת אני עכשיו אבוא לעזור היא חיה בסרט.

(האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)


********

אליאב: כל פעם הזהרתי אותה (את בר). אמרתי לה: 'כל פעם שטליה (האקסית) איכשהו מתקרבת, תישארי, אל תקומי. למה את קמה?' [...] בסופו של דבר היא חייבת להיות בטוחה במה שהיא. האקסית שלי יושבת כל יום במיטה עם מישהו אחר, זה מפריע לי נראה לך?

דיאן: כן.

אליאב: אז את חיה בסרט, סורי, את חיה בסרט.

(האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)


חי בסרט; אתה חי בסרט?
  • כינוי גנאי שנועד לפגוע ולהעליב: אתה לא נורמלי; טיפש; אפס;
  • מנותק מהמציאות, הזוי, חי בעולם דמיוני משלו;
  • השתגעת?; איזה שטויות אתה מדבר; מה פתאום?;
  • זה לא יקרה! אין מצב! היית מת!;
  • לא נכון; זה לא ככה; אתה טועה; מחזיק בתפיסה שגויה;
  • כינוי סתמי, נאמר בצחוק: אתה הזוי, קטעים איתךבכעס, בצעקות וכמילת גנאי

"האח הגדול" 4. קאזם בעימות עם בר על התקציב, אומר לאליאב: "לא, כי בר החברה שלך חיה בסרט! את לא מחליטה פה כלום, כולנו פה מחליטים. מי את בכלל?"  (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. באספת דיירים קאזם בעימות עם בר על התקציב, אומר לאליאב: "לא, כי בר החברה שלך חיה בסרט! את לא מחליטה פה כלום, כולנו פה מחליטים. מי את בכלל?"  (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. אחרי העימות של דיאן וטליה בחצר, דיאן מחקה בלעג את המשפטים של טליה ואומרת: "סעי מפה! מי את? יא מטומטמת, יא חיה בסרט." (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. אחרי העימות של דיאן וטליה בחצר, דיאן מחקה בלעג את המשפטים של טליה ואומרת: "סעי מפה! מי את? יא מטומטמת, יא חיה בסרט." (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. בר כועסת על נתנאל ששוכב במיטה ולא עוזר לנקות את הבלגן במטבח אחרי ערב ברביקיו: "וואללה יופי. שוכב במיטה. החתיכת אפס הזה. כאילו מיהו? [...] שם את הצלחת שלו והלך למיטה, החתיכת חי בסרט, הילד כאפות הזה." (נכתב כאן כפי שנאמר ע"י בר ולא כפי שנכתב בכתובית. האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. בר כועסת על נתנאל ששוכב במיטה ולא עוזר לנקות את הבלגן במטבח אחרי ערב ברביקיו: "וואללה יופי. שוכב במיטה. החתיכת אפס הזה. כאילו מיהו? [...] שם את הצלחת שלו והלך למיטה, החתיכת חי בסרט, הילד כאפות הזה." (נכתב כאן כפי שנאמר ע"י בר ולא כפי שנכתב בכתובית. האח הגדול 4, רשת, 2022)


"האח הגדול" 4. אחרי עימות בין שחף ושרין לקראת שנת הלילה, שחף אומר לשרין "לילה טוב". שרין מתרחקת ואומרת: "לילה טוב תגיד לחברים שלך, יא חי בסרט." (האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. אחרי עימות בין שחף ושרין לקראת שנת הלילה, שחף אומר לשרין "לילה טוב". שרין מתרחקת ואומרת: "לילה טוב תגיד לחברים שלך, יא חי בסרט." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

בכעס

"האח הגדול" 4. בר כועסת ואומרת לדיירי האח הגדול: "לא הבנתי, מה אתם חושבים, שאני לא אקבל סיגריות? אתם חיים בסרט." (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. בר כועסת ואומרת לדיירי האח הגדול: "לא הבנתי, מה אתם חושבים, שאני לא אקבל סיגריות? אתם חיים בסרט." (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 7. פלורי אומרת שאור רוצה לעשות שחור על אנשים, ודודו אומר שזה לא נכון ושאור אמרה לו שהכל נסלח מבחינתה לגבי פלורי. פלורי כועסת: "תגיד, אתה חי בסרט?" (האח הגדול 7, קשת, 2016, צילום מסך מיוטיוב תקשורת ציונית 🇮🇱)
"האח הגדול" 7. פלורי אומרת שאור רוצה לעשות שחור על אנשים, ודודו אומר שזה לא נכון ושאור אמרה לו שהכל נסלח מבחינתה לגבי פלורי. פלורי כועסת: "תגיד, אתה חי בסרט?" (האח הגדול 7, קשת, 2016, צילום מסך מיוטיוב תקשורת ציונית 🇮🇱)

"האח הגדול" 4. דניאל אומר לאילנה שהוא רוצה להכיר אותה יותר, שהשיחות ביניהם שטחיות ושהיא מדברת איתו על פן, ציפורניים וריסים. אילנה מתקוממת ואומרת שזה לא נכון: "אני מספרת לך כמעט פה כל יום על הדברים שאני עוברת בחיים ואתה אומר שכל היום אתה מדבר איתי על ציפורניים? מה, אתה רציני כאילו?" דניאל: "לא אמרתי 'כל היום'. בחרת להקשיב". אילנה: "'כל היום אני מדבר איתך רק על ציפורניים ושנגמר לך הפן'. תגיד לי מה אתה, באיזה סרט אתה חי?" (האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. דניאל אומר לאילנה שהוא רוצה להכיר אותה יותר, שהשיחות ביניהם שטחיות ושהיא מדברת איתו על פן, ציפורניים וריסים. אילנה מתקוממת ואומרת שזה לא נכון: "אני מספרת לך כמעט פה כל יום על הדברים שאני עוברת בחיים ואתה אומר שכל היום אתה מדבר איתי על ציפורניים? מה, אתה רציני כאילו?" דניאל: "לא אמרתי 'כל היום'. בחרת להקשיב". אילנה: "'כל היום אני מדבר איתך רק על ציפורניים ושנגמר לך הפן'. תגיד לי מה אתה, באיזה סרט אתה חי?" (האח הגדול 4, רשת, 2022)

ברוגע, בפליאה או בצחוק

"האח הגדול" 7. עמרי בן נתן ודודו כהן מדברים על שי חי. עמרי: "אתה יודע מה הדבר היחידי שמלחיץ אותי בבית הזה?". דודו: "אה?". עמרי: "שאני אצא לפני החמור הזה". דודו: "אתה חי בסרט. עמרי בן נתן, חס ושלום אם תעמוד להדחה אתה תקלוט מה יעשו לך." (האח הגדול 7, קשת, 2016)
"האח הגדול" 7. עמרי בן נתן ודודו כהן מדברים על שי חי. עמרי: "אתה יודע מה הדבר היחידי שמלחיץ אותי בבית הזה?". דודו: "אה?". עמרי: "שאני אצא לפני החמור הזה". דודו: "אתה חי בסרט. עמרי בן נתן, חס ושלום אם תעמוד להדחה אתה תקלוט מה יעשו לך." (האח הגדול 7, קשת, 2016) 


"מטומטמת": אחרי שלירז שומע את דברי המתַקשרת, הוא מסיק שזה קשור לרונן וינקר בבאר שבע ורוצה ששירי תבוא איתו למסיבת פורים אצלו: "את באה איתי שירי". שירי: "לא, אתה חי בסרט." (מטומטמת 1, הוט, 2016)
"מטומטמת": אחרי שלירז שומע את דברי המתַקשרת, הוא מסיק שזה קשור לרונן וינקר בבאר שבע ורוצה ששירי תבוא איתו למסיבת פורים אצלו: "את באה איתי שירי". שירי: "לא, אתה חי בסרט." (מטומטמת 1, הוט, 2016)"היחידה" 2. טהוניה רובל מדברת ברוגע מול המצלמה על הרס"ר בנאי ששפט אותה על אובדן קסדה ושאל אותה מה היא תעשה כשצריך לצאת לחזית ואין לה קסדה: "הוא חי בסרט." (היחידה 2, הוט, 2016)
"היחידה" 2. טהוניה רובל מדברת ברוגע מול המצלמה על הרס"ר בנאי ששפט אותה על אובדן קסדה ושאל אותה מה היא תעשה כשצריך לצאת לחזית ואין לה קסדה: "הוא חי בסרט." (היחידה 2, הוט, 2016)

"האח הגדול" 4. אליאב אומר לנתנאל ודיאן שזה מפריע לו שבכל פעם שבר רואה אותו מדבר עם טליה האקסית שלו מבחוץ היא קמה והולכת, ושזה לא אמור להפריע לה. אליאב: "האקסית שלי יושבת כל יום במיטה עם מישהו אחר, זה מפריע לי נראה לך?". דיאן: "כן". אליאב: "אז את חיה בסרט, סורי, את חיה בסרט." (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. אליאב אומר לנתנאל ודיאן שזה מפריע לו שבכל פעם שבר רואה אותו מדבר עם טליה האקסית שלו מבחוץ היא קמה והולכת, ושזה לא אמור להפריע לה. אליאב: "האקסית שלי יושבת כל יום במיטה עם מישהו אחר, זה מפריע לי נראה לך?". דיאן: "כן". אליאב: "אז את חיה בסרט, סורי, את חיה בסרט." (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. טליה ואופק מדברים על דיאן. טליה אומרת שדיאן משתייכת לטיפוסים שחושבים שמגיע להם הכול, ואופק אומר שההתנהגות שלה נובעת מחוסר ביטחון. טליה מחייכת: "אתה חי בסרט". אופק: "למה?" טליה: "זה לא." (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. טליה ואופק מדברים על דיאן. טליה אומרת שדיאן משתייכת לטיפוסים שחושבים שמגיע להם הכול, ואופק אומר שההתנהגות שלה נובעת מחוסר ביטחון. טליה מחייכת: "אתה חי בסרט". אופק: "למה?" טליה: "זה לא." (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. אחרי שדניאל אומר לקאזם שמעכשיו הוא יספר אותו תמורת סיגריות, קאזם אומר לו בצחוק: "אני מביא את מיקי בוגנים לפה, יא חי בסרט." (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. אחרי שדניאל אומר לקאזם שמעכשיו הוא יספר אותו תמורת סיגריות, קאזם אומר לו בצחוק: "אני מביא את מיקי בוגנים לפה, יא חי בסרט." (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)


"האח הגדול" 4. אחרי שקאזם החביא שמן זית בכוס, בר צוחקת עליו עם הדיירים: "אם אני הייתי מחביאה כוס של שמן זית הוא היה אומר 'בר, את חיה בסרט!'" (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. אחרי שקאזם החביא שמן זית בכוס, בר צוחקת עליו עם הדיירים: "אם אני הייתי מחביאה כוס של שמן זית הוא היה אומר 'בר, את חיה בסרט!'" (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. נתנאל על המיטה. בר כועסת שהוא לא עוזר לנקות את הבלגן במטבח אחרי ערב הברביקיו, צועקת עליו וקוראת לו "אפס מאופס". נתנאל לדניאל: "אם היא חושבת שבגישה הזאת אני עכשיו אבוא לעזור, היא חיה בסרט." (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. נתנאל על המיטה. בר כועסת שהוא לא עוזר לנקות את הבלגן במטבח אחרי ערב הברביקיו, צועקת עליו וקוראת לו "אפס מאופס". נתנאל לדניאל: "אם היא חושבת שבגישה הזאת אני עכשיו אבוא לעזור, היא חיה בסרט." (האח הגדול, עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. שחף מדבר עם קאזם על דיאן: "היא חיה בסרט. היא לא מוכנה לקבל שום ביקורת מאף אחד." (האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. שחף מדבר עם קאזם על דיאן: "היא חיה בסרט. היא לא מוכנה לקבל שום ביקורת מאף אחד." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. מרינה מדברת עם טליה על הזוגיות עם שחף ושואלת על האקסים שלה: "האקסים שהיו לך, הם היו שוני, הפוך ממך, או אותו דבר?" טליה: "שחף חי בסרט שהוא דומה לי והוא כמוני. הוא לא. הוא חושב שאנחנו אותו דבר ואז זה מתנגש. הוא לא דומה לי בשום דבר או צורה." (האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. מרינה מדברת עם טליה על הזוגיות עם שחף ושואלת על האקסים שלה: "האקסים שהיו לך, הם היו שוני, הפוך ממך, או אותו דבר?" טליה: "שחף חי בסרט שהוא דומה לי והוא כמוני. הוא לא. הוא חושב שאנחנו אותו דבר ואז זה מתנגש. הוא לא דומה לי בשום דבר או צורה." (האח הגדול 4, רשת, 2022)אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.