יום שישי, יולי 29, 2022

קסקסנות; קסקסה; לקסקס

דיאן, האח הגדול עונה 4, רשת, 2022
דיאן, האח הגדול עונה 4, רשת, 2022


אתר "האח הגדול" 4, מדור "קסקסה בקאסה" (קסקסה בבית):

עדי זרגרי ושרי זרגרי: ברוכים הבאים לפינה שלנו "קסקסה בקאסה".

עדי: אז שלום לכולם, אני עדי,

שרי: אני שרי זרגרי. אנחנו הולכים לקסקס על כל הדברים הכי מסעירים בבית.

(האח הגדול 4, "קסקסה בקאסה", אתר רשת, 2022)

 

קסקסנות; קסקסה; לקסקס

סלנג

קסקסה - ממרוקאית: רכלנית, סכסכנית

לרכל, לדבר על מה שקורה ולהתעדכן בקטע טוב


אתר "האח הגדול" 4:  ליד שמות המנחות נכתב: "שרי זרגרי - קסקסה רצינית" (בשמאל). "עדי זרגרי - קסקסה לא פחות רצינית"  (אתר האח הגדול 4, כתבות - קסקסה בקאסה, אתר רשת, 2022)
אתר "האח הגדול" 4:  ליד שמות המנחות נכתב: "שרי זרגרי - קסקסה  רצינית" (בשמאל). "עדי זרגרי - קסקסה לא פחות רצינית"  (אתר האח הגדול 4, כתבות - קסקסה בקאסה, אתר רשת, 2022)
"האח הגדול" 4:  בר לא נבחרה על ידי דיאן לקבל מכתב מהמשפחה. דיאן מדברת עליה עם קאזם: "מאז שהבאתי לכם (לקאזם ומרינה) את המכתב הזה, הקסקסנות פה, מה שהולך פה בחדר, בבית..." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4: בר לא נבחרה על ידי דיאן לקבל מכתב מהמשפחה. דיאן מדברת עליה עם קאזם: "מאז שהבאתי לכם (לקאזם ומרינה) את המכתב הזה, הקסקסנות פה, מה שהולך פה בחדר, בבית..." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)


"האח הגדול" 4:  דיאן מרגישה שמאז שבר לא נבחרה על ידה לקבל מכתב מהמשפחה, היא כועסת עליה. כשבר עוברת לידה דיאן אומרת לה: "המרמור, אני מבינה אותו, אבל את קצת מביכה את עצמך עם הקסקסנות בבית." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4:  דיאן מרגישה שמאז שבר לא נבחרה על ידה לקבל מכתב מהמשפחה, היא כועסת עליה. כשבר עוברת לידה דיאן אומרת לה: "המרמור, אני מבינה אותו, אבל את קצת מביכה את עצמך עם הקסקסנות בבית." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4:  דיאן מספרת לטליה מה היא אמרה לבר בעימות ביניהן: "'תשמעי, את הולכת פה ממורמרת על זה שלא קיבלת תמונה ואת מקסקסת עם אנשים'." (האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4: דיאן מספרת לטליה מה היא אמרה לבר בעימות ביניהן: "'תשמעי, את הולכת פה ממורמרת על זה שלא קיבלת תמונה ואת מקסקסת עם אנשים'." (האח הגדול 4, רשת, 2022)
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.