יום שבת, ספטמבר 17, 2022

לסגור את האירוע

אופק, האח הגדול 4, רשת, 2022
אופק, האח הגדול 4, רשת, 2022

 


"האח הגדול" 4: בשיחה בין אופק וטליה, טליה שאלה אותו איך האקסית שלו נראית, ואופק השיב בצחוק: "יפהפייה. פי ארבע יותר יפה ממך". טליה נפגעה ואמרה: "אל תדבר איתי עד מחר. נשבעת על זה". אופק מגיע נסער לפינת העישון בבית ומדבר עם קאזם ודינה:

[...] 

אופק: היא מתנהגת כמו ילדה. תקשיבי, אני בן 21, היא בת 29 עוד רגע. מה זה ההתנהגות הזאתי? [...] זה לא מעניין אותי, די, אני לא רוצה. די, אני מבקש מכם כחברים שלי להרחיק אותי מהסיטואציה [...] תגידי זה נשמע שפוי? אני נכנס כבר ללופים עם עצמי שאני לא מבין מה קורה פה.

דינה: טוב, בואו נסגור את האירוע. [...] טוב, מה אנחנו יכולים לעזור פה בתור חברים?

אופק: שום דבר. אני רציתי לפרוק עכשיו ופרקתי.

[...]

דינה: טוב, מה עכשיו אנחנו יכולים לעזור? אנחנו נבדוק מה קורה.

אופק: לא רוצה. אל תבדקו, אל תעדכנו אותי. אני רוצה לסגור את האירוע.

(האח הגדול 4, רשת, 2022)

*****

"האח הגדול" 4: ריווא, דרור, אופק ודניאל יושבים בחצר. ריווא צוחקת עם דרור, שהעמיד אותה להדחה בהדחה הפומבית: "תתבייש לך שהעמדת אותי":

דניאל: אני יכול גם להתבייש? 

ריווא: אתה יכול להתבייש אתה יודע במה? בזה שאתה חושב שהדרך שלך נכונה. לא עמדת פעם אחת להדחה מאז שהדיירים הוותיקים היו פה. סכסכת פה בין אינספור דיירים. עשית פה מהומה שארבעה אנשים קיבלו אזהרה [...] העברת מידע שגוי, וכשבאו הדיירים החדשים פתאום אתה עומד לשתי הדחות. ואתה עדיין חושב שהדרך שלך נכונה. לא נשמה, הדרך שלך היא לא נכונה. וזהו. [...] מתחילת העונה אני מועמדת הדחה אחרי הדחה. אתה יודע למה? כי אני בחורה אמיתית. [...] אתה לא. אתה לא ברור. [...] אנשים אמרו לי "דניאל שחקן", "דניאל צבוע", "דניאל סכסכן" [...] 

[...]

דניאלאם היינו מדברים בטלפון הייתי מנתק לך. באימא שלי. 

ריווא: רק חשוב לי שתבין שאתה שחקן ושכולם כבר רואים את זה. 

דניאלאוקי. סגרנו את האירוע.

ריווא: נכון.

(האח הגדול 4, רשת, 2022)


לסגור את האירוע

  • לעצור; לסיים את זה; להתנתק מזה; להתרחק מזה; לסיים את הסאגה הזאת; לא לדבר על זה יותר; לא לעסוק בזה ביותר; להמשיך הלאה; לשחרר את זה; 
  • להרגיע את הרוחות;
  • מיציתי; תתקדם; תשחרר; אין מה לדוש בזה יותר


"האח הגדול" 4. בין קאזם ואופק מתפתח ריב קשה. שרין מנסה להרגיע את הרוחות. אומרת לקאזם כמה פעמים: "תסיים את האירוע."  (האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. בין קאזם ואופק מתפתח ריב קשה. שרין מנסה להרגיע את הרוחות. אומרת לקאזם כמה פעמים: "תסיים את האירוע."  (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. אופק, על השבועה של טליה: "תגידי זה נשמע שפוי? אני נכנס כבר ללופים עם עצמי שאני לא מבין מה קורה פה". דינה: "טוב, בואו נסגור את האירוע"(האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. דינה: "טוב, מה עכשיו אנחנו יכולים לעזור? אנחנו נבדוק מה קורה". אופק: "לא רוצה. אל תבדקו, אל תעדכנו אותי. אני רוצה לסגור את האירוע". (האח הגדול 4, רשת, 2022)


"האח הגדול" 4. דניאל: "אם היינו מדברים בטלפון הייתי מנתק לך. באימא שלי". ריווא: "רק חשוב לי שתבין שאתה שחקן ושכולם כבר רואים את זה". דניאל:  "אוקי. סגרנו את האירוע". ריווא: "נכון." (האח הגדול 4, רשת, 2022)


"האח הגדול" 4. אחרי שהאח הגדול מזכיר ששינה במהלך היום היא עבירה על חוקי הבית, שחף מעיר לנתנאל שלא יישן. נתנאל כועס ואומר לו לא להעיר לו וטוען שלא ישן. נוצר ויכוח קשה וצעקות. דניאל מנסה להרגיע את נתנאל: "לא צריך, לא צריך כפרה, די, סגור אירוע. די." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. אחרי שהאח הגדול מזכיר ששינה במהלך היום היא עבירה על חוקי הבית, שחף מעיר לנתנאל שלא יישן. נתנאל כועס ואומר לו לא להעיר לו וטוען שלא ישן. נוצר ויכוח קשה וצעקות. דניאל מנסה להרגיע את נתנאל: "לא צריך, לא צריך כפרה, די, סגור אירוע. די." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.