יום ראשון, ספטמבר 11, 2022

כלום ושום דבר

דיאן, טליה ונתנאל, האח הגדול 4, רשת, 2022
דיאן, טליה ונתנאל, האח הגדול 4, רשת, 2022


"האח הגדול" 4: נתנאל צעק בבוקר על טליה, וכעת מדבר עליה במטבח עם דיאן. טליה מתעמתת איתו ומתפתח ריב:

[...]

טליה: קודם כול, נשמה שלי, הצרחות שצרחת בבוקר...

נתנאל: תתקדמי טליה, ביי.

טליה: פעם אחרונה...

נתנאל: מה את אומרת?

טליה: פעם אחרונה שאתה מרים עליי את הקול.

נתנאל (צועק): מה את אומרת? את רוצה לשמוע עוד פעם איך אני מרים את הקול?

טליה: פעם אחרונה... תנסה.

נתנאל: אז תתקדמי, יאללה.

טליה: תנסה, יא בהמה.

נתנאל: בהמה מי עשה אותך.

טליה: בהמה, אפס.

דיאן: הוא לא אפס.

טליה: חוסר גבריות בעליל.

נתנאל: יאללה יאללה, תתקדמי תתקדמי תתקדמי.

טליה: מי אתה שתגיד לי להתקדם? מי אתה?

נתנאל: תתקדמי נשמה, תתקדמי.

טליה: חתיכת אפס.

נתנאל: כלום ושום דבר, זה מה שאת.

(האח הגדול עונה 4, רשת 13, 2022)


כלום ושום דבר

  • מילת גנאי: אפס; כלומניק; ריקני; שטחי; חלול; טיפש; חסר ערך; חסר חשיבות;
  • לא כלום; דבר פעוט; חסר ערך וחסר חשיבות

"האח הגדול" 4: טליה מדברת על שרין: "אז גם אם הסיטואציה מאוד מורכבת, ואני בן אדם רגיש ומתחשב תמיד, לי נמאס ללכת מהיום הראשון על ביצים, עם כל הכבוד. מהיום הראשון, על הדברים הכי קטנים היא מתפוצצת עליי, על כלום ושום דבר, ואני מוצאת את עצמי סותמת, אבל גם יש גבול." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: טליה מדברת על שרין: "אז גם אם הסיטואציה מאוד מורכבת, ואני בן אדם רגיש ומתחשב תמיד, לי נמאס ללכת מהיום הראשון על ביצים, עם כל הכבוד. מהיום הראשון, על הדברים הכי קטנים היא מתפוצצת עליי, על כלום ושום דבר, ואני מוצאת את עצמי סותמת, אבל גם יש גבול." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: שרין נפגעה מטליה כשבאה לקחת מהעוגיות שהכינה וטליה אמרה לה לחכות שזה יתקרר, לעומת אחרים שכן לקחו. אחרי ששרון אמר לשרין שטליה לא מבינה מה היא עשתה לה, שרין פונה לטליה והן מדברות. טליה (בשמאל): "אני יכולה להגיד לך שעל בן אדם שאין לי איתו כלום במשותף, שאני כאילו לא רואה את הפוטנציאל, אני גם לא הייתי יושבת ואומרת למה שרין כועסת עליי כל הזמן. היה עובר לידי. ובגלל שהיה לי שיח איתך טוב ביום שנכנסתי, אני כאילו אמרתי חבל, זה על כלום ושום דבר." (האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4: שרין נפגעה מטליה כשבאה לקחת מהעוגיות שהכינה וטליה אמרה לה לחכות שזה יתקרר, לעומת אחרים שכן לקחו. אחרי ששרון אמר לשרין שטליה לא מבינה מה היא עשתה לה, שרין פונה לטליה והן מדברות. טליה (בשמאל): "אני יכולה להגיד לך שעל בן אדם שאין לי איתו כלום במשותף, שאני כאילו לא רואה את הפוטנציאל, אני גם לא הייתי יושבת ואומרת למה שרין כועסת עליי כל הזמן. היה עובר לידי. ובגלל שהיה לי שיח איתך טוב ביום שנכנסתי, אני כאילו אמרתי חבל, זה על כלום ושום דבר." (האח הגדול 4, רשת, 2022)"האח הגדול" 4: בריב בין קאזם ואופק, קאזם מטיח באופק מילים שפגעו בו ושמהן הוא הבין שקאזם כיוון לילדותו שבה הוא ספג חרם חברתי, אבל טליה הבינה שקאזם התכוון לדברים אחרים. אופק לא מוכן לשמוע וכועס על טליה שמבחינתו מצדדת בקאזם. בחדר הארונות הוא אומר לה: "תקשיבי טוב. את מתבוססת בעצמך ובתוך המחשבות שלך, את רואה את הכלום ואת השום דבר, ואת יודעת מה? את הכי קטנה בעיניי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: בריב בין קאזם ואופק, קאזם מטיח באופק מילים שפגעו בו ושמהן הוא הבין שקאזם כיוון לילדותו שבה הוא ספג חרם חברתי, אבל טליה הבינה שקאזם התכוון לדברים אחרים. אופק לא מוכן לשמוע וכועס על טליה שמבחינתו מצדדת בקאזם. בחדר הארונות הוא אומר לה: "תקשיבי טוב. את מתבוססת בעצמך ובתוך המחשבות שלך, את רואה את הכלום ואת השום דבר, ואת יודעת מה? את הכי קטנה בעיניי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)


"האח הגדול" 4: נתנאל צעק בבוקר על טליה, וכעת מדבר עליה במטבח עם דיאן. טליה מתעמתת איתו ומתפתח ריב. נתנאל: "יאללה יאללה, תתקדמי תתקדמי תתקדמי". טליה: "מי אתה שתגיד לי   להתקדם? מי אתה?" נתנאל: "תתקדמי נשמה, תתקדמי". טליה: "חתיכת אפס". נתנאל: "כלום ושום דבר, זה מה שאת." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: נתנאל צעק בבוקר על טליה, וכעת מדבר עליה במטבח עם דיאן. טליה מתעמתת איתו ומתפתח ריב. נתנאל: "יאללה יאללה,   תתקדמי תתקדמי תתקדמי"טליה: "מי אתה שתגיד לי להתקדם? מי אתה?" נתנאל: "תתקדמי נשמה, תתקדמי". טליה: "חתיכת אפס". נתנאל: "כלום ושום דבר, זה מה שאת." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: לירן עומדת להיות דיירת חדשה בבית האח אך תחילה נכנסה לבית האח במסגרת משימה סודית שבה היא כביכול צופה של ערוץ 26. האח שואל את לירן אם היא מוכנה תמורת 150 שקלים מהתקציב לשחרר את "מכת החושך" שהוטלה על דיאן במשימת התנ"ך, לא לקבל תמונות מהבית. לירן אומרת שהיא לא יודעת עד כמה זה חשוב לדיאן, אבל מסכימה להמיר מסרים תמורת 150 שקלים. דיאן נפגעת מאוד מהאמירה ומתחילה לצעוק. בצילום הנוכחי היא ונתנאל שמנסה להרגיע אותה נשמעים ברקע. דיאן: "מי היא בכלל?" נתנאל: "די, בסדר, אבל די". דיאן: "מי היא?" נתנאל: היא כלום ושום דבר, אבל חאלס עם הטקסט הזה." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: לירן עומדת להיות דיירת חדשה בבית האח אך תחילה נכנסה לבית האח במסגרת משימה סודית שבה היא כביכול צופה של ערוץ 26. האח שואל את לירן אם היא מוכנה תמורת 150 שקלים מהתקציב לשחרר את "מכת החושך" שהוטלה על דיאן במשימת התנ"ך, לא לקבל תמונות מהבית. לירן אומרת שהיא לא יודעת עד כמה זה חשוב לדיאן, אבל מסכימה להמיר מסרים תמורת 150 שקלים. דיאן נפגעת מאוד מהאמירה ומתחילה לצעוק. בצילום הנוכחי היא ונתנאל שמנסה להרגיע אותה נשמעים ברקע. דיאן: "מי היא בכלל?" נתנאל: "די, בסדר, אבל די". דיאן: "מי היא?" נתנאל: היא כלום ושום דבר, אבל חאלס עם הטקסט הזה." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: נתנאל ודרור נוהגים לצחוק על המשפטים הסתמיים שדרור מחבר לעציץ מדבר (למשל, "כשאתה רואה כוכבים - סימן שלילה"). הם מדברים על פינה שתהיה להם בתוכנית טלוויזיה: "היום בפינתנו, כלום ושום דבר." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: נתנאל ודרור נוהגים לצחוק על המשפטים הסתמיים שדרור מחבר לעציץ מדבר (למשל, "כשאתה רואה כוכבים - סימן שלילה"). הם מדברים על פינה שתהיה להם בתוכנית טלוויזיה: "היום בפינתנו, כלום ושום דבר." (האח הגדול 4, רשת, 2022)


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.