יום שבת, אוגוסט 27, 2022

לסתום

אופק, האח הגדול עונה 4, רשת, 2022
אופק, האח הגדול עונה 4, רשת, 2022

 


"האח הגדול" 4: אחרי ששרין כעסה כשטליה רקדה עם משה,   טליה מדברת על שרין עם הדיירים שיושבים בחצר: 

טליה: אז גם אם הסיטואציה מאוד מורכבת, ואני בן אדם רגיש ומתחשב תמיד, לי נמאס ללכת מהיום הראשון על ביצים, עם כל הכבוד. מהיום הראשון, על הדברים הכי קטנים היא מתפוצצת עליי, על כלום ושום דבר, ואני מוצאת את עצמי סותמת, אבל גם יש גבול.

בר: מי שלא מצליח להיות הוא, שיתמודד.

טליה (בכעס): אף אחד פה לא מצליח לא להיות הוא, גברת בר כהן. לא על זה דובר. דובר על זה שבן אדם מרים עליי את הקול ואני סותמת. כי אני יכולה להרים עליה את הקול, אני בוחרת שלא. כי אני רואה שזה בא מפינה שהיא מאוד מאוד רגישה, אז אני בוחרת להשפיל את הראש ולסתום את הפה כדי לא להכניס אותה לפינה.

(האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)

*****

"האח הגדול" 4: טליה כועסת על שחף, אחרי שהודיע לדיירים שהוא יוצא מהתקציב ולוקח איתו את הכסף שלו, וכשהדיירים אמרו שהם מורידים מכמות הטבק הוא אמר שהוא מעריך ונשאר בתקציב. מנקודת מבטה זאת התקפלות. היא ונתנאל יושבים בחצר:

טליה: אנחנו כולנו יושבים פה וסותמים. שחף גם מתקפל בצורה... היה עדיף שהיה סותם מלכתחילה, איך אני איתך נתנאל? היה עדיף שהיה סותם

(האח הגדול 4, רשת, 2022)

 


לסתום / לסתום את הפה

החלופה ל"לשתוק". חזק יותר משתיקה. 


"האח הגדול" 4. נתנאל יוצא לחצר כדי לברר מה בר ואחרים אמרו על דיאן, שכבר לא נמצאת בבית האח, ונוצר ריב. בר: "מה יש לך?" נתנאל: "עניין אותי לדעת מה מאחורי הגב אמרתם על דיאן זה הכול". בר: "אבל אמרנו, אבל אמרנו לך". נתנאל: "סבבה, ושם סתמתי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. נתנאל יוצא לחצר כדי לברר מה בר ואחרים אמרו על דיאן, שכבר לא נמצאת בבית האח, ונוצר ריב. בר: "מה יש לך?" נתנאל: "עניין אותי לדעת מה מאחורי הגב אמרתם על דיאן זה הכול". בר: "אבל אמרנו, אבל אמרנו לך". נתנאל: "סבבה, ושם סתמתי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. טליה אומרת בחצר ששרין מתפרצת עליה על כל דבר קטן ושהיא מוצאת את עצמה סותמת. בר מגיבה: "מי שלא מצליח להיות הוא, שיתמודד". טליה משיבה: "אף אחד פה לא מצליח לא להיות הוא, גברת בר כהן. לא על זה דובר. דובר על זה שבן אדם מרים עליי את הקול ואני סותמת. כי אני יכולה להרים עליה את הקול, אני בוחרת שלא. כי אני רואה שזה בא מפינה שהיא מאוד מאוד רגישה, אז אני בוחרת להשפיל את הראש ולסתום את הפה כדי לא להכניס אותה לפינה." (האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. טליה אומרת בחצר ששרין מתפרצת עליה על כל דבר קטן ושהיא מוצאת את עצמה סותמת. בר מגיבה: "מי שלא מצליח להיות הוא, שיתמודד". טליה משיבה: "אף אחד פה לא מצליח לא להיות הוא, גברת בר כהן. לא על זה דובר. דובר על זה שבן אדם מרים עליי את הקול ואני סותמת. כי אני יכולה להרים עליה את הקול, אני בוחרת שלא. כי אני רואה שזה בא מפינה שהיא מאוד מאוד רגישה, אז אני בוחרת להשפיל את הראש ולסתום את הפה כדי לא להכניס אותה לפינה." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. שחף מודיע שהוא יוצא מהתקציב, מתוך כוונה שהדיירים יזמינו יותר אוכל ופחות סיגריות. כשבר ואחרים אומרים לו שהם יפחיתו בכמות הסיגריות שהם מזמינים, שחף מתרצה, אומר   לבר שהוא מעריך את זה וחוזר לקציב. טליה כועסת ואומרת לנתנאל:   "שחף גם מתקפל בצורה... היה עדיף שהיה סותם מלכתחילה, איך אני איתך נתנאל? היה עדיף שהיה סותם." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. שחף מודיע שהוא יוצא מהתקציב, מתוך כוונה שהדיירים יזמינו יותר אוכל ופחות סיגריות. כשבר ואחרים אומרים לו שהם יפחיתו בכמות הסיגריות שהם מזמינים, שחף מתרצה, אומר   לבר שהוא מעריך את זה וחוזר לקציב. טליה כועסת ואומרת לנתנאל:   "שחף גם מתקפל בצורה... היה עדיף שהיה סותם מלכתחילה, איך אני איתך נתנאל? היה עדיף שהיה סותם." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. דיאן וטליה מתעמתות בחצר. בשלב מסוים דיאן עוצרת ואומרת: "עזבי, את יודעת מה? עדיף שאני אסתום. תעזבי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. דיאן וטליה מתעמתות בחצר. בשלב מסוים דיאן עוצרת ואומרת: "עזבי, את יודעת מה? עדיף שאני אסתום. תעזבי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. מאז שאופק תקף את טליה על כך שלכאורה היא מצדדת בקאזם (אחרי שקאזם הטיח בו דברים קשים), הקשר ביניהם התערער. לפני ערב ההדחה טליה כועסת על אופק שנכנס למקלחת למרות שהוא לא מועמד להדחה. אופק מדבר עליה עם דינה ושרין: "24/7 היא מנסה לריב איתי. ממש בהתחלות ואני מתעלם. נמאס לי כבר, נמאס לי. אני סותם, סותם,   סותם, אני כבר לא יכול   לסתום  יותר." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. מאז שאופק תקף את טליה על כך שלכאורה היא מצדדת בקאזם (אחרי שקאזם הטיח בו דברים קשים), הקשר ביניהם התערער. לפני ערב ההדחה טליה כועסת על אופק שנכנס למקלחת למרות שהוא לא מועמד להדחה. אופק מדבר עליה עם דינה ושרין: "24/7 היא מנסה לריב איתי. ממש בהתחלות ואני מתעלם. נמאס לי כבר, נמאס לי. אני סותםסותםסותם, אני כבר לא יכול לסתום  יותר." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4, ריאיון הדחה עם אדיר מזרחי. אדיר לריווא: "ב'תעודת הזהות' אמרתי, דיירת חמודה. נכנסת, עשו לך ככה (עושה סימן של מנעול על הפה), לא היה עם מי לדבר. פתאום התהפך לך הפיוז, מה זה טורים... אמרתי לעצמי: פיפי, מאיפה זה בא? ולא סתמת". ריווא: "סתמתי". אדיר: "לא סתמת". ריווא: "סתמתי". אדיר: "רוב העונה רבת." (הכתובית לא במקור. האח הגדול 4, המיוחדים, פוראח עם אדיר מזרחי, אתר רשת, 2022)
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.