יום חמישי, יולי 14, 2022

עליי, עליך; קח עליך

שחף ושרון, האח הגדול 4, רשת, 2022
שחף ושרון, האח הגדול 4, רשת, 2022


"האח הגדול" 4: במשימת הצייד שרון מגלה לשרין שהוא הצייד, בניגוד לחוקי המשחק. האח מודיע שהמשימה נפסלת ושיש קיזוז מהתקציב השבועי לאוכל וסיגריות. הדיירים כועסים על שרון. שחף ניגש לשרון ומדבר איתו בצד:

שחף: תקשיב שנייה. אני איתך אחי, עבר. מה שהוא (אופק) אמר לך, הכול טוב, אל תתגונן. אם כועסים עליך, תבין שכועסים עליך. סבבה?

שרון: טוב. 

שחף: לא, באמת, קח עליך.

שרון: עכשיו כל הבית עליי

שחף: לא, אין בעיה, שכל הבית יהיה עליך. יש מה להיות עליך אחי. קח אחריות, אתה עשית טעות.

שרון: אבל שחף, אני לא...

שחף: הכול טוב, אחי קח אחריות. עזוב אותך עכשיו. כולם יהיו עליך, שיהיו עליך, תתמודד. גם אני מתעצבן, אורגינל. אני נותן לך עכשיו (את השיחה הזאת) כדי שתתמודד איתם. אחר כך אני אתעצבן עליך.

(האח הגדול 4, רשת, 2022)


עליי; עליך (וכו')

כועס עליך; מתעצבן עליך; מאשים אותך; "על הראש" שלך; מתנפל עליך

קח עליך

קח על עצמך את האחריות; תודה בטעות; תתמודד עם הטעות; תקבל את זה; תספוג את הכעס כלפיך; תספוג את האשמה

"האח הגדול" 4: במשימת הצייד שרון מגלה לשרין שהוא הצייד, בניגוד לחוקי המשחק. האח מודיע שהמשימה נפסלת ושיש קיזוז מהתקציב השבועי לאוכל וסיגריות. הדיירים כועסים על שרון. שחף ניגש לשרון ומדבר איתו בצד: שחף: "תקשיב שנייה. אני איתך אחי, עבר. מה שהוא (אופק) אמר לך, הכול טוב, אל תתגונן. אם כועסים עליך, תבין שכועסים עליך. סבבה?". שרון: "טוב". שחף: לא, באמת, קח עליך. שרון: "עכשיו כל הבית עליי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: במשימת הצייד שרון מגלה לשרין שהוא הצייד, בניגוד לחוקי המשחק. האח מודיע שהמשימה נפסלת ושיש קיזוז מהתקציב השבועי לאוכל וסיגריות. הדיירים כועסים על שרון. שחף ניגש לשרון ומדבר איתו בצד: שחף: "תקשיב שנייה. אני איתך אחי, עבר. מה שהוא (אופק) אמר לך, הכול טוב, אל תתגונן. אם כועסים עליך, תבין שכועסים עליך. סבבה?". שרון: "טוב". שחף: לא, באמת, קח עליךשרון: "עכשיו כל הבית עליי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)"האח הגדול" 4: שרון: "עכשיו כל הבית עליי." שחף: "לא, אין בעיה, שכל הבית יהיה עליך. יש מה להיות עליך אחי. קח אחריות, אתה עשית טעות". שרון: "אבל שחף, אני לא..." שחף: "הכול טוב, אחי קח אחריות. עזוב אותך עכשיו. כולם יהיו עליך, שיהיו עליך, תתמודד." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4: שרון: "עכשיו כל הבית עליי." שחף: "לא, אין בעיה, שכל הבית יהיה עליך. יש מה להיות עליך אחי. קח אחריות, אתה עשית טעות". שרון: "אבל שחף, אני לא..." שחף: "הכול טוב, אחי קח אחריות. עזוב אותך עכשיו. כולם יהיו עליך, שיהיו עליך, תתמודד." (האח הגדול 4, רשת, 2022)אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.