יום שני, מאי 31, 2021

שומע?

מרינה וטליה, האח הגדול 4, רשת, 2022
מרינה וטליה, האח הגדול 4, רשת, 2022"האח הגדול" 4: בין בר ואליאב נוצרה זוגיות בבית האח כבר בימים הראשונים. אחרי כמה ימים טליה, האקסית של אליאב, נכנסה לבית האח ובר מרגישה לא נוח. שיחה בין בר לדיאן ונתנאל: 

בר: [...] איך שהיא באה לפה ונעמדת אני תמיד קמה. כי אין לי סבלנות ל... זה מביך אותי. תקשיבו, היא הזויה [...] ואני לא יכולה לצאת עליה, כי כאילו זה קשור באליאב.

[...]

דיאן: אני תופסת ממך קצת יותר חכמה מזה.

בר: אבל זה לא הרבה יותר בוגר, וכאילו קלאסי?

דיאן: לא, זה פתטי. מה שאת עושה זה לא לצאת כֵּלה, זה לצאת פתטית, בעיניי. לצאת כֵּלה זה להיות מי שאת, בר, איך שאני מכירה אותך.

בר: אבל מי שאני, בר, זה "שומע? אם אתה מדבר איתה, ביי".

דיאן: אז תגידי את זה. 

(האח הגדול עונה 4, רשת, 2022) 


*****

"משחקי השף" 6, האודישן של פריאל שבו:

פריאל: בסוף לא הגשתי לכם את הביצים (ביצי דגים), למרות שזה מה שאני אוהבת. 

יוסי שטרית: וואו, ביצי דגים זה חלום.

פריאל: היה אמור להיות לחם, שלא יצא.

רז רהב: למה הוא לא יצא?

פריאל: הוא לא היה טוב.

רז: הוא לא היה טוב.

אסף גרניט: אז מה, מה נגיד לך? תשמעי, יש לנו דעה מאוד מאוד נחרצת לגבי המנה שלך, מאוד מאוד נחרצת. בדרך כלל אנחנו מתווכחים בינינו וכל אחד יש לו דעה, אבל פה לא היה הרבה על מה להתווכח. רצית לעשות ביצי דגים - לא עשית ביצי דגים. 

יוסי שטרית: חבל שהיא לא עשתה את ביצי הדגים.

רז: גם הלחם.

פריאל מהנהנת בראש, נראית עצובה:

יוסי: איזה באסה זה.

פריאל: טעמתי אותן, אני אוכלת ביצי דגים בבית, אני יודעת מה הטעם של זה. הן לא היו בשיא.

אסף גרניט: כן, אבל תשמעי. בסוף אבל אנחנו יכולים לשפוט רק את מה שהגיע אלינו, לא את מה שהתכוונת אליו.

פריאל: נכון, נכון, חד משמעית.

אסף: ועכשיו כשאנחנו פוגשים אותך ושומעים על איפה עבדת ואצל מי עבדת (אלרן ב"עזורה" בת"א), ואנחנו רואים שאת סופר עם מוטיבציה, אז אנחנו מבינים מול מי אנחנו עומדים. אבל בסוף, בהתחלה זה רק צלחת. 

פריאל: חד משמעית.

אסף: אז תודה רבה, היה כיף לפגוש אותך.

פריאל: תודה.

אסף: תחזרי לשוק (שוק הכרמל, שם לפריאל יש מסעדה).

פריאל: תודה רבה.

אסף: ביי.

פריאל (הולכת לכיוון היציאה): שיהיה לכם בהצלחה.

אסף: שומעת שנייה? זה ייקח לך טיפה זמן לחזור לשוק. 

ששת השפים מחייכים ומרימים ביחד את הקלוש. כל אחד נתן סכין, כלומר פריאל עברה בהצלחה את האודישן:

פריאל (מתרגשת): אלוהים.

אסף: איפה את חושבת שאת הולכת, תגידי לי? 

(משחקי השף 6, רשת, 2022) 


 שומע? שומעת? שומעים? וכו'

  • אתה שומע?; תשמע; תקשיב; 
  • ממקד את תשומת הלב - יש לי משהו להגיד לך; שים לב למה שיש לי להגיד; הלו;
  • נאמר באווירה טובה כשהקשר זורם וטוב; בכעס; 
  • נאמר כדי להתקיל מעט את הצד השני או להפתיע אותו

כותרת ידיעה באתר TMI: "ג'וזי, שומע? האקסית שלך ארבל קינן התחתנה" (מיקי לוין, TMI, מעריב, 31.5.2021)
כותרת ידיעה באתר TMI: "ג'וזי, שומע? האקסית שלך ארבל קינן התחתנה" (מיקי לוין, TMI, מעריב, 31.5.2021)

"האח הגדול" 4. ב"תעודת הזהות" של דניאל מלכה הוא מספר איך הגיב כשמפקדת בסיס תל השומר אמרה לו שישובץ לחוות השומר: "אמרתי לה 'חוות השומר זה לא בשבילי, שומעת? זה עבריינים שם'." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. ב"תעודת הזהות" של דניאל מלכה הוא מספר איך הגיב כשמפקדת בסיס תל השומר אמרה לו שישובץ לחוות השומר: "אמרתי לה 'חוות השומר זה לא בשבילי, שומעת? זה עבריינים שם'." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. במריבה על השוקולית שקאזם החביא, נתנאל קורא לו בכעס: "שומע, ק'? אתה חי בסרט מדומין כאילו." (האח הגדול עונה 4, רשת, יוני 2022)
"האח הגדול" 4. במריבה על השוקולית שקאזם החביא, נתנאל קורא לו בכעס: "שומע, ק'? אתה חי בסרט מדומין כאילו." (האח הגדול עונה 4, רשת, יוני 2022)
"חתונה ממבט ראשון" 5: בביקור של בן ומעיין בבית של סבתא שלו, הסבתא התחברה למעיין ונתנה לה במתנה תכשיטים שלה. בן לא אהב את זה, אבל הוא מבין שהיה חיבור אמיתי ביניהן. אומר למצלמה: "אם זה היה הצגה, ניחא. הייתי עולה לאוטו, אומר למעיין 'שומעת? בסוף, תחזירי את התכשיטים לפה, אני אחזיר את זה לסבתא שלי, היא עשתה הצגה'." (חתונה ממבט ראשון עונה 5, מאקו, יולי 2022)
"חתונה ממבט ראשון" 5: בביקור של בן ומעיין בבית של סבתא שלו, הסבתא התחברה למעיין ונתנה לה במתנה תכשיטים שלה. בן לא אהב את זה, אבל הוא מבין שהיה חיבור אמיתי ביניהן. אומר למצלמה: "אם זה היה הצגה, ניחא. הייתי עולה לאוטו, אומר למעיין 'שומעת? בסוף, תחזירי את התכשיטים לפה, אני אחזיר את זה לסבתא שלי, היא עשתה הצגה'." (חתונה ממבט ראשון עונה 5, מאקו, יולי 2022)


"מנאייכ" 2: טל בשיחת טלפון נינוחה עם איזי, עוברת לנושא אחר: "טוב, אתה דביל. שומע? קבעתי עם היבא." (מנאייכ עונה 2, כאן 11, 2022)
"מנאייכ" 2: טל בשיחת טלפון נינוחה עם איזי, עוברת לנושא אחר: "טוב, אתה דביל. שומע? קבעתי עם היבא." (מנאייכ עונה 2, כאן 11, 2022)
"מנאייכ" 2: יעל ואיזי בתהליכי התקרבות. בפעם הקודמת האקט המיני לא היה מוצלח. יעל לאיזי: "שומע? ההורים שלי ישנים כאן הלילה, אז חשבתי אם בא לך, אולי זאת תהיה ההזדמנות שלך לתקן את הרושם?" (מנאייכ עונה 2, כאן 11, 2022)
"מנאייכ" 2: יעל ואיזי בתהליכי התקרבות. בפעם הקודמת האקט המיני לא היה מוצלח. יעל לאיזי: "שומע? ההורים שלי ישנים כאן הלילה, אז חשבתי אם בא לך, אולי זאת תהיה ההזדמנות שלך לתקן את הרושם?" (מנאייכ עונה 2, כאן 11, 2022)

"האח הגדול" 4. בר אומרת לנתנאל ודיאן מה היא הייתה רוצה להגיד לאליאב על הקשר שלו בבית עם האקסית, טליה. בר: "אבל מי שאני, בר, זה: 'שומע? אם אתה מדבר איתה, ביי'". דיאן: "אז תגידי את זה." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. בר אומרת לנתנאל ודיאן מה היא הייתה רוצה להגיד לאליאב על הקשר שלו בבית עם האקסית, טליה. בר: "אבל מי שאני, בר, זה: 'שומע? אם אתה מדבר איתה, ביי'". דיאן: "אז תגידי את זה." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)


"האח הגדול" 4. בוויכוח התקציב על כמות הטבק שהדיירים יקבלו, נתנאל מסביר לבר למה דיירים שלא גרמו לקנסות יקבלו 30 גרם טבק והיא, שגרמה לקנסות, תקבל פחות: "שני האנשים האלה (אולי מרינה וריווא) אלה שני אנשים שבאים מעמדה של: 'שומעים? אני עשיתי אפס קנס, אני רוצה שלושים (גרם טבק)'". (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. בוויכוח התקציב על כמות הטבק שהדיירים יקבלו, נתנאל מסביר לבר למה דיירים שלא גרמו לקנסות יקבלו 30 גרם טבק והיא, שגרמה לקנסות, תקבל פחות: "שני האנשים האלה (אולי מרינה וריווא) אלה שני אנשים שבאים מעמדה של: 'שומעים? אני עשיתי אפס קנס, אני רוצה שלושים (גרם טבק)'". (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)"הכוכב הבא" 9: בריאיון עם אסי עזר ורותם סלע, עמית קאפח מספרת שבדייט הראשון שלה עם ינון, מי שכיום הוא בעלה, הוא אמר לה שהוא זמר והשמיע לה אותו שר: "ואז הוא עף, עף על עצמו, ואז אמרתי לו: 'שומע? גם אני זמרת, גם אני שרה." (הכוכב הבא 9, מאקו, 2022)
"הכוכב הבא" 9: בריאיון עם אסי עזר ורותם סלע, עמית קאפח מספרת שבדייט הראשון שלה עם ינון, מי שכיום הוא בעלה, הוא אמר לה שהוא זמר והשמיע לה אותו שר: "ואז הוא עף, עף על עצמו, ואז אמרתי לו: 'שומע? גם אני זמרת, גם אני שרה." (הכוכב הבא 9, מאקו, 2022)

"הכוכב הבא" 9: נינט, באודישן של אושרי מוגוס: "אתה מתרגש?". אושרי: "אחד המתרגשים, שומעת?". נינט: "שומעת." (הכוכב הבא 9, מאקו, 2022)
"הכוכב הבא" 9: נינט, באודישן של אושרי מוגוס: "אתה מתרגש?". אושרי: "אחד המתרגשים, שומעת?". נינט: "שומעת." (הכוכב הבא 9, מאקו, 2022)

"חדשות סוף השבוע" - כתבה על השחקנית ניב סולטן. ניב מספרת שכשהכירה את בעלה מאור שוויצר והוא סיפר לה שבעבר השתמש בסמים, היה חשוב לה שהדרך שיעבור ביציאה מהעולם הזה היא שלו ולא למענה: "אני זוכרת ממש בהתחלה, אמרתי לו: 'תקשיב, שומע? זה צריך להיות מאוד ברור. זה דבר שהוא שלך. אתה לא הפסקת ואתה לא מפסיק בגללי. אתה לא מפסיק בשבילי. אתה עובר דרך שהיא שלך'."(חדשות סוף השבוע, "המאמי הבין-לאומית: ניב סולטן כבר מקבלת תפקידים שווים בעולם אבל עדיין חרדתית", ערוץ 12, מאקו, 2022)
"האח הגדול" 4. מרינה וטליה מדברות במיטה. מרינה: "שומעת? יש לי שאלה". טליה: "נו?". מרינה: "את דלוקה על שחף?" (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. מרינה וטליה מדברות במיטה. מרינה: "שומעת? יש לי שאלה". טליה: "נו?". מרינה: "את דלוקה על שחף?" (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)

"האח הגדול" 4. בארוחת ערב של שישי טליה ושחף מדברים וטליה מבינה ממנו שהוא רציני כשאמר למרינה שהקשר ביניהם מחוץ לבית האח יהיה קשה. עד עכשיו היא חשבה שהוא אומר את זה בצחוק. היא קמה מהשולחן כועסת. שחף הולך אחריה ומנסה לדבר איתה: "לא, לא, אל תעשי את זה עכשיו". טליה: "שומע? שומע? באמת, בשיא הרצינות, שחרר אותי. כמה דקות שחרר, לך." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)
"האח הגדול" 4. בארוחת ערב של שישי טליה ושחף מדברים וטליה מבינה ממנו שהוא רציני כשאמר למרינה שהקשר ביניהם מחוץ לבית האח יהיה קשה. עד עכשיו היא חשבה שהוא אומר את זה בצחוק. היא קמה מהשולחן כועסת. שחף הולך אחריה ומנסה לדבר איתה: "לא, לא, אל תעשי את זה עכשיו". טליה: "שומע? שומע? באמת, בשיא הרצינות, שחרר אותי. כמה דקות שחרר, לך." (האח הגדול עונה 4, רשת, 2022)


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.