יום שבת, מרץ 16, 2019

יוניקורן

ריבי (קובי מאור), "מטומטמת", עונה 3, הוט, 2019
ריבי (קובי מאור), "מטומטמת", עונה 3, הוט, 2019באבא וריבי מדברים:

באבא: אני מחפש מישהו לג'יט (ללא עבר פלילי) שרוצה לטוס למקסיקו ולדפוק קופה.

ריבי: ברווז? (אדם ללא תכונות מיוחדות או בולטות שמושכות את תשומת הלב, כדי שיוכל למלא את משימתו הלא חוקית)

באבא: כן [...] אבל זה לא בשבילך.

ריבי: למה לא?

באבא: כי את לא יכולה להיות ברווזה. גם אם מאוד מאוד מאוד תשתדלי.

ריבי: מה זה אומר?

באבא: שאת לא ברווזה. להפך, אי אפשר שלא להבחין בך.

ריבי: אני פשוט לא יודעת לקחת את זה בתור מחמאה או...

באבא: אל תעשי את זה (את הניתוח לשינוי מין) [...] את אישה, את כולך אישה אדירה, ויש לך זין. זה מטורף עד כמה שזה נדיר. את פאקינג יוניקורן. אל תוותרי על זה.

("מטומטמת", עונה 3, הוט, 2019)*******

ירון סיון, בעלה של הקומיקאית תום יער, מספר ללוסי אהריש מה הדליק אותו בה:

ירון סיון: הדבר הראשון, אני חושב, שהדליק אותי זה היה כשהבנתי שאני מתעסק פה עם משהו שאני לא מכיר. וזה נורא סקרן אותי, אני בן אדם נורא סקרן. וזה היה מין כזה: אה, וואו, כזה לא ראיתי. יש פה יוניקורן אמיתי.

תום יער: ונתפסת חזק.

ירון: ונתפסתי חזק.

("אימא נהדרת: תום יער בריאיון חושף ללוסי אהריש", אולפן שישי, חדשות 12, 26 באוגוסט 2022)

 


יוניקורן

"חד-קרן (לעיתים נהגה יוּניקוֹרן, מאנגלית: Unicorn) - חברת הזנק פרטית ששוויה מוערך ביותר ממיליארד דולר. המונח נטבע בשנת 2013 על ידי איילין לי, משקיעת הון סיכון, שבחרה את החיה המיתולוגית חד-קרן כדי לייצג את הנדירות הסטטיסטית של מיזמים כה מצליחים." (ויקיפידיה).

משהו ייחודי, נדיר, מדהים, מוצלח מאוד.


באבא (לואי נופי) מדבר עם ריבי (קובי מאור) על הניתוח לשינוי מין שהיא מתכננת לעשות: "אל תעשי את זה [...] את אישה, את כולך אישה אדירה, ויש לך זין. זה מטורף עד כמה שזה נדיר. את פאקינג יוניקורן. אל תוותרי על זה." ("מטומטמת", עונה 3, הוט, 2019)
באבא (לואי נופי) מדבר עם ריבי (קובי מאור) על הניתוח לשינוי מין שהיא מתכננת לעשות: "אל תעשי את זה [...] את אישה, את כולך אישה אדירה, ויש לך זין. זה מטורף עד כמה שזה נדיר. את פאקינג יוניקורן. אל תוותרי על זה." ("מטומטמת", עונה 3, הוט, 2019)


ירון סיון ללוסי אהריש, על אשתו תום יער: "הדבר הראשון, אני חושב, שהדליק אותי זה היה כשהבנתי שאני מתעסק פה עם משהו שאני לא מכיר. וזה נורא סקרן אותי, אני בן אדם נורא סקרן. וזה היה מין כזה: אה, וואו, כזה לא ראיתי. יש פה יוניקורן אמיתי". תום יער: "ונתפסת חזק". ירון: "ונתפסתי חזק." ("אימא נהדרת: תום יער בריאיון חושף ללוסי אהריש", אולפן שישי, חדשות 12, מאקו, 26 באוגוסט 2022)
ירון סיון ללוסי אהריש, על אשתו תום יער: "הדבר הראשון, אני חושב, שהדליק אותי זה היה כשהבנתי שאני מתעסק פה עם משהו שאני לא מכיר. וזה נורא סקרן אותי, אני בן אדם נורא סקרן. וזה היה מין כזה: אה, וואו, כזה לא ראיתי. יש פה יוניקורן אמיתי". תום יער: "ונתפסת חזק". ירון: "ונתפסתי חזק." ("אימא נהדרת: תום יער בריאיון חושף ללוסי אהריש", אולפן שישי, חדשות 12, מאקו, 26 באוגוסט 2022)


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.