יום שישי, פברואר 08, 2019

איך אני איתך?

 

"מחוברים פלוס" 2: עדי שילון ושי במשבר ביחסים. עדי מגיעה לדירה שלו והם מדברים:

שי: אני הרגשתי באיזשהו מקום שאני נכנס לך לתוך איזושהי משבצת. שעשית לעצמך כאילו רשימה [...] ואז הגעתי וכאילו התאמתי להכול. וזה קצת הרבה לי מדי. כאילו, לכל דבר יש את הקצב שלו. [...]

עדי: אבל נראה לי שזה ברור לשנינו. איפה אתה רואה שאני רוצה להכניס אותך לתבנית, אני רוצה להבין.

שי: בואי נעשה אחד ועוד אחד, בסדר? ההורים שלך התגרשו בערך לפני שנתיים שלוש?

עדי: נו.

שי: הרגשת צורך לבנות בית חדש? בזמן האחרון את מרגישה יותר...

עדי: לא, לא, התשובה היא לא. אם יש לי יותר רצון לילדים? לא. אני לא רוצה לעשות ילדים. עכשיו, איך אני איתך?

(מחוברים פלוס 2, הוט, 2014)

*****

"מטומטמת" 3: שירי מגיעה לבית של שרי. ריבי נמצאת שם. שרי וריבי תוקפות אותה:

[...]

שרי: איפה הוא (מוריס) גר? שפכי את הכתובת, אנחנו יודעים שהיית אצלו היום. [...]

שירי: אני לא מבינה, אתן שתיכן כאילו דופקות אותי בשביל המניאק הזה? [...]

שרי: אני כבר משכתי כספים ועכשיו את הלכת אליו והוא ביטל את הכול. [...]

שירי: את רוצה להמשיך לנבוח עליי או שאת רוצה עזרה?

שרי: זה האבן (גביש סמים) שלי, שירי.

שירי: בסדר. ומה את מתכננת לעשות איתה, אה? כי לי יש קונה שיכול לארגן לנו בבת אחת פריטה של כל האבן. איך אני איתך?

(מטומטמת 3, הוט, 2019)

*****

"האח הגדול" 4: שחף, טליה ודניאל מדברים:

דניאל: [...] בואו נקנה ג'ינג'ר בתקציב. אני יושב על הטאבלט (להזמנה דרך האתר) השבוע.

שחף: רק שיהיה קפה, אחי.

דניאל: אין בעיה.

טליה: ושתהיה לי מסכה לשיער, אחי.

דניאל: כמה עולה?

טליה: 100.

דניאל: 100 שקל?

טליה: לא רוצה טונה השבוע.

דניאל: הטונה שלך לא עולה 100 שקל.

טליה: 30.

דניאל: זה מוגזם, טליה.

טליה: אני אוריד בטבק גם.

דניאל: טליה, זה מוגזם כפרה עלייך, לא נעים לי להגיד לך את זה, אבל זה לא...

טליה: מה אתה רוצה שאני אעשה, שינשור לי השיער?

דניאל: כפרה עלייך, 100 שקל זה לא נורמלי. אני לא, אם יש הצבעה לדבר הזה אני מצביע נגד.

[...]

טליה: אני מודיעה לכם שזה מה שאני לוקחת. מצידי לא לאכול, איך אני איתך? זה השיער שלי, הוא הלך לי לאלף עזאזל. אני לא אוכל. זה מה שאתה רוצה לשמוע?

(האח הגדול 4, רשת, 2022)

*****

"האח הגדול" 4: טליה כועסת על שחף, אחרי שהודיע לדיירים שהוא יוצא מהתקציב ולוקח איתו את הכסף שלו, וכשהדיירים אמרו שהם מורידים מכמות הטבק הוא אמר שהוא מעריך ונשאר בתקציב. מנקודת מבטה זאת התקפלות. היא ונתנאל יושבים בחצר:

טליה: אנחנו כולנו יושבים פה וסותמים. שחף גם מתקפל בצורה... היה עדיף שהיה סותם מלכתחילה, איך אני איתך נתנאל? היה עדיף שהיה סותם. ההתקפלות הזאת, זה הדבר הכי מכוער שראיתי. הכי מכוער שראיתי, ההתקפלות הזאת. יצא... וואו איך הוא יצא.

(אח הגדול 4, רשת, 2022)


איך אני איתך?

  • בא בדרך כלל אחרי משפט דרמטי, משפט מחץ, אמירה מפתיעה, אמירה שכוללת מידע על משהו לא שגרתי.
  • מה תגיד על זה?!; מה יש לך להגיד עכשיו?!; אני נחרץ בעניין הזה!; עד כדי כך!; טוב לך?!; חד משמעית!; זה מה שאני חושב על זה!; זה מה שאתה רוצה לשמוע?; מה דעתך על זה?; ראית מה זה?

עדי שילון מגיבה לבן הזוג שלה, שי, שאומר שהוא מרגיש שהוא חלק מ"רשימה" שתכננה בחייה: "אני לא רוצה לעשות ילדים עכשיו, איך אני איתך?" (מחוברים פלוס 2, הוט, 2014, צילום מסך מאתר XooX)
עדי שילון מגיבה לבן הזוג שלה, שי, שאומר שהוא מרגיש שהוא חלק מ"רשימה" שתכננה בחייה: "אני לא רוצה לעשות ילדים עכשיו, איך אני איתך?" (מחוברים פלוס 2, הוט, 2014, צילום מסך מאתר XooX)


שרי: "זה האבן (גביש סמים) שלי, שירי". שירי: "בסדר. ומה את מתכננת לעשות איתה, אה? כי לי יש קונה שיכול לארגן לנו בבת אחת פריטה של כל האבן. איך אני איתך?" (מטומטמת 3, הוט, 2019)
שרי: "זה האבן (גביש סמים) שלי, שירי". שירי: "בסדר. ומה את מתכננת לעשות איתה, אה? כי לי יש קונה שיכול לארגן לנו בבת אחת פריטה של כל האבן. איך אני איתך?" (מטומטמת 3, הוט, 2019)טליה אומרת לדניאל שהיא רוצה שיזמינו לה בהזמנה השבועית מסכה לשיער שעולה 100 שקלים. דניאל אומר שזה מוגזם ושהוא יתנגד. טליה: "אני מודיעה לכם שזה מה שאני לוקחת. מצידי לא לאכול, איך אני איתך? זה השיער שלי, הוא הלך לי לאלף עזאזל. אני לא אוכל. זה מה שאתה רוצה לשמוע?" (האח הגדול 4, רשת, 2022)
טליה אומרת לדניאל שהיא רוצה שיזמינו לה בהזמנה השבועית מסכה לשיער שעולה 100 שקלים. דניאל אומר שזה מוגזם ושהוא יתנגד. טליה: "אני מודיעה לכם שזה מה שאני לוקחת. מצידי לא לאכול, איך אני איתך? זה השיער שלי, הוא הלך לי לאלף עזאזל. אני לא אוכל. זה מה שאתה רוצה לשמוע?" (האח הגדול 4, רשת, 2022)


טליה לנתנאל על שחף, אחרי שלדעתה עשה מהלך טוב ואחר כך התקפל: "שחף גם מתקפל בצורה... היה עדיף שהיה סותם מלכתחילה, איך אני איתך נתנאל? היה עדיף שהיה סותם. ההתקפלות הזאת, זה הדבר הכי מכוער שראיתי." (האח הגדול 4, רשת, 2022)

טליה, האקסית של אליאב, נכנסה לבית האח הגדול כמה ימים אחרי כולם. טליה ואליאב מספרים לקאזם, שאחרי שיצאו לדייט לפני 8-9 שנים הם נפגשו שוב במקרה, וכעת הם נפגשים בבית האח. אליאב: "זו פעם רביעית שאלוהים מפגיש אותנו. איך אני איתך? אחי יש פה משהו שאני לא יודע להסביר אח שלי, לא יודע להסביר." (האח הגדול 4, רשת, 2022)
טליה, האקסית של אליאב, נכנסה לבית האח הגדול כמה ימים אחרי כולם. טליה ואליאב מספרים לקאזם, שאחרי שיצאו לדייט לפני 8-9 שנים הם נפגשו שוב במקרה, וכעת הם נפגשים בבית האח. אליאב: "זו פעם רביעית שאלוהים מפגיש אותנו. איך אני איתך? אחי יש פה משהו שאני לא יודע להסביר אח שלי, לא יודע להסביר." (האח הגדול 4, רשת, 2022)


************************
מילון וחקר מילים וביטויים

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.